PARTNEŘI

Nest-New Energy Systems Trade SL poznala v holdingu NWT a.s. strategického partnera k posílení své pozice na mezinárodních trzích poskytováním znalostí, zkušeností a profesionality, kterou naši zákazníci potřebují.

Neustálé hledání nejlepších značek a výrobců panelů, střídačů, montážních systémů a také dohody, které jsme s nimi uzavřeli, umožňují NEST poskytovat kvalitní materiál za konkurenceschopné ceny, které nejlépe vyhovují tomu, co si trh žádá.

Vzhledem k těmto kritériím jsme vybrali následující výrobce:

SCHOTT Solar je známá německá společnost s celosvětovými aktivitami a zkušenostmi v oblasti solární techniky od roku 1958. Její inovativní a moderní výrobní postupy, z ní dělají jednoho z výrobců energetických složek, kteří určují budoucnost.

www.schottsolar.com

RECRenewable Energy Corporation je vedoucím hráčem v solární energetice a jedním z nejdůležitějších výrobců polykřemičitanů pro fotovoltaický průmysl.

www.recgroup.com

China Sunergy Co., Ltd (NASDAQ: CSUN), byla vytvořena roku 2004 jako hi-tech společnost s hlavní činností v oblasti výzkumu, vývoje, výroby a prodej fotovoltaických článků a modulů s vysokou účinností krystalického křemíku.

www.ceeg.cn

SUNTECH vyvíjí, vyrábí a dodává jedny z nejspolehlivějších a cenově nejefektivnějších řešení pro solární energetiku. Společnost byla založena roku 2001 panem Zhengrong Shi, vedoucím vědcem v oboru solárních technologií. Je největším výrobcem křemíkových solárních panelů na světě.

www.suntech-power.com

FRONIUSbyl zapojen do fotovoltaiky od roku 1992, zejména do solární elektroniky - ovládání fotovoltaických systémů. Fronius Solar Electronics znamená kvalitu a špičkové technologie pro výrobu, transformaci a využívání energie.

www.fronius.es

Delta Energy Systems (Německo) vyvíjí, montuje a prodává FV střídače celosvětově. Delta střídače, se svým inovativním designem, splňují nejen veškeré platné bezpečností normy, ale jsou vhodné k venkovním a vnitřním instalacím. V dubnu 2007 otevřela Delta novou továrnu v Dubnici ve Slovinsku, kde mají produkční plochu 12,000 m2.

www.deltaenergysystems.com

POWER ONE Jako jeden z největších světových poskytovatelů řešení pro přeměny energie a správu napájení, Power-One je jednou z mála společností s tak širokou nabídkou produktů, že mohou podporovat zákazníka v dodávkách řešení přeměny jednosměrného proudu na střídavý, libovolné voltáže, pro jednoduché realizace až ke složitým infrastrukturám.

www.power-one.com

Klixx Solar Iberia S.L. Systém pro střešní montáže rámovaných modulů. Vyrábí se v Německu, postavený z nerezové oceli a hliníku (certifikován od roku 2007) se značkou kvality RAL-Gütezeichen: RAL-GZ-966 a podle německé normy statiky DIN 1055. Testováno ve spolupráci s Technickou univerzitou v Drážďanech (trvalé zátěžové zkoušky a dynamické zatížení).

www.klixxsolariberia.es

Budete-li potřebovat dokumentaci, která se nenachází v těchto sekcích, kontaktujte prosím naše zástupce v záložce Kontakty.